O nás

Prioritou naší firmy je čištění fasád obytných domů i průmyslových staveb. V případě, že fasáda je poškozena, provedeme její celkovou rekonstrukci včetně zateplení stávajícího objektu. Pokud k obytnému domu náleží ploty se sokly, rovněž zajistíme jejich vyčištění, aby nenarušovaly celkový vzhled objektu.

V naší nabídce najdete i čištění střech a zhotovení nových nátěrů.

Při své práci používáme pouze certifikované materiály od ověřených světových výrobců.

Každý vlastník nemovitosti musí počítat s tím, že budovu musí udržovat. V opačném případě mohou na majetku vznikat velké škody, které se musí následně řešit nákladnou rekonstrukcí. Fasáda domu neplní pouze estetickou funkci, ale je i současně ochranným prvkem stavby, který ovlivňuje její životnost.Jednoznačné je, že každá budova je vystavena nepříznivým vlivům ovzduší, účinkům mrazu, vody, větru i teplotních rozdílů. Dešťová voda proniká do spár a dutin, v zimě zmrzne, zvětší svůj objem a tím se materiál naruší.Naše firma používáochranné nátěry s konzervačními přísadami, které mohou vaši stavbu dokonce ochránit i před nežádoucím poškozením plísní či řasami. Vždy našim zákazníkům doporučujeme materiály, které jsou pro jejich stavbu nejvhodnější,které budou odolné vůči povětrnostním vlivům a budou čelit změnám teplot.V zájmu každého z nás by mělo být bydlení v čistém a nezávadném prostředí.

Všechny naše činnosti jsou prováděny kvalifikovanými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi a díky tomu je odvedená práce vždy na profesionální úrovni.

Pro naši firmu je velmi důležité, aby náš zákazník byl spokojený, proto se snažíme vždy předem nabídnut to nejlepší řešení jak z hlediska kvality, tak z hlediska ekonomického.